środa, 10 maja 2017

Zapudełkowana Testuje!

Po powrocie z moich wyjazdów, czekały na mnie dwie paczki, dziś omówimy jedną z nich.
W internecie jest parę stron na których można dostać produkty do testowania, w zamian za opinię o tym co dostaniemy. Dziś na tapecie paczka ze strony Everydayme.
To jest moja trzecia Kampania z tego portalu i jak dla mnie jest on jednym z najbardziej rzetelnych w jakich jestem zarejestrowana.
Żeby zostać ambasadorką jakiegoś produktu należy się zgłosić w czasie zapisów, wypełnić krótką ankietę no i oczywiście uzasadnić CZEMU AKURAT TY..
Oczywiście gdy zostaniesz wybrana, poza paczką pełną dóbr masz pewien zakres obowiązków takich jak: Przeprowadzenie rozmów z znajomymi o testowanym produkcie, pisanie raportów i wypełnianie ankiet, robienie zdjęć.
Brzmi ciężko?
Wcale nie! To jest bardzo przyjemna praca jak i przygoda. Dzięki rozprzestrzenianiu informacji o marce możemy zacieśnić naszą przyjaźń bądź poznać nowe, interesujące osoby, brzmi to może nieco zabawnie, ale mówię jak jest, sama nigdy nie sądziłam, że moje stosunki z znajomą się polepszą gdy podaruje jej darmową próbkę proszku :)

Co w środku?


Tym razem do testowania dostałam kapsułki do prania Vizir :)
Pudełko zawierało:
-1 opakowanie kapsułek Vizir (Dla mnie)
-20 Próbek do rozdania znajomym i przyjaciołom
-15 Ulotek na temat kapsułek
-Przewodnik Projektu
-Książeczkę z ankietami
-List powitalny z Projektu

Co sądzę o kapsułkach?

Ogólnie sama forma kapsułek jest dla mnie bardzo dobrym pomysłem, gdy się mieszka na wynajmowanym pokoju, każda ilość miejsca jest na wagę złota (Przynajmniej dla mnie), nie trzeba bawić się w proszki i chodzenie z nimi, wzięcie samej kapsułki jest dużo poręczniejsze.
Kapsułkę wrzuca się do pralki, potem się wrzuca pranie, pach! Zamykamy pralkę, włączamy i pranie się robi, a my w między czasie możemy sobie pomalować paznokcie. :)
Kapsułka Vizira sama w sobie pachnie przepięknie, a po pierwszym praniu z tym produktem zapach przeniósł się na moje ciuchy, które aż prosiły by je nałożyć na następny dzień.
Tak więc z całego serca polecam! Intensywny zapach i czyste pranie gwarantowane!

8 komentarzy:

 1. Oh, aż zaciekawił mnie temat aby również zostać ambasadorką jakiegoś produktu. Co do kapsułek do prania, nie miałam jeszcze z takim bajerem styczności, ale z pewnością skorzystam czytając pozytywną opinię! :D
  Dzięki za post i zdjęcia! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja lubię kapsułki. Czasami zdarza się, że jakaś się nie rozpuści i przyklei do ciucha, ale na szczęście rzadko :) też jestem ambasadorką i ucieszyła mnie zawartość paczki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A jak ze skutecznością? Testowałam kapsułki na studiach, kilka lat temu i wtedy nie dopierały :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dla mnie są dobre, moje rzeczy są doprane, ale tez nie brudzę ich nie wiadomo jak. Z pewnością przez te lata mogli udoskonalić ich skład i skuteczność :)

   Usuń
 4. U mnie Vizir niestety odpada dzieci mają alergię. A jak kapsułki dopierają bardzo zabrudzone ubrania ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poruszam się na wózku, więc moim koszmarem są okropnie brudne rękawy od kół i jak naazie stwierdzam ,że Vizir sobie z tym nawet radzi :)

   Usuń