sobota, 24 czerwca 2017

Top 7 Zapudełkowanej

Grzebiąc w internecie, często się natykałam swego czasu na tworzone przez różnych ludzi topki różnych miejsc, posiłków czy ludzi.
Jako ,iż jestem osobą kreatywną co słyszę na każdym kroku i wychodzi mi w każdym teście, chcę wam z każdym postem przybliżyć swoją osobę, co lubię, a czego nie, byśmy się w przyszłości lepiej rozumieli.
Nie martwcie się w lipcu postaram się już więcej pisać o życiu w punktu widzenia ON. Teraz po prostu nadal trwa małe urwanie głowy z powodu nowej drogi życia. I wierzcie mi, mam wyrzuty sumienia, że momentami piszę o dupie Maryni, ale staram się pisać!

Dziś chcę przedstawić wam ,dosyć ważną sferę mojego życia, czyli miejsca w internecie w których często buszuję. Kolejność nie ma znaczenia :) Mam nadzieję, że wam się coś spodoba.TOP 7 INTERNETY


Jak część z was wie, pochodzę z Gdańska, ten portal jest codziennie odwiedzany przeze mnie, dzięki temu wiem o ważniejszych rzeczach, które dzieją się  u nas, wchodzę też na ogłoszenia  i często przeglądam sekcję Oddam za darmo, ponieważ czasem można wychaczyć tam perełki, albo po prostu zaglądam w artykuły by w trakcie gówno burzy w komentarzach zjeść popcorn i poprawić sobie nastrój.

2. OLX.pl

To miejsce też przeglądam głównie w poszukiwaniu różnych rzeczy zwanych przeze mnie perełkami, lub po prostu potrzebnych mi do życia, jednak baaardzo rzadko coś tu kupuję.


Kotu to młody fotograf, poznałam go w grze sieciowej, a jako ,że jest miłym chłopakiem zaczeliśmy się dzielić informacjami o naszych hobby i okazało  się, że Kotu jest fotografem, a zdjęcia które zrobił niedawno będąc w Norwegii powaliły mnie na kolana, uwielbiam jego zdjęcia krajobrazów oraz resztę  twórczości :)
4. KajuArt

KajuArt to młoda graficzka, nasza znajomość w sumie zaczeła się gdy ocaliłam lalkę z serii Monster High i postanowiłam ją odnowić i stworzyć na nowo.
Wykonała mi piękny re-paint, czym się głównie ostatnimi czasy zajmuje, jednak tworzy także przepiękne grafiki od siebie i na zamówienie, współpraca z nią jest idealna. Czuje, że jeszcze nie raz dostanie ode mnie zlecenie na coś :)


                           


5. YouTube
Co to za miejsce, nie muszę tłumaczyć, najlepsza strona do szukania filmików z tutorialami, muzyki czy głupich  odmóżdżających filmików z zwierzakami. Ulubionych kanałów nie mam, ale obserwuje np. HowToBasic, Pyta.pl

6. Strony Testerskie
Jak wiecie, czasem dostaję różne produkty do przetestowania, jednak nie miałabym ich gdyby nie moja systematyczna praca, nie ma dnia bez odwiedzić stron takich jak: Streetcom, TestMeToo, Everydayme i sprawdzanie czy nie ma nowych ankiet bądź akcji do których się chcę głosić.

7. Ciemna Strona Internetu
O tak, dobrowolnie nie wchodźcie tam, bo to często źle się kończy dla psychiki, co dziwniejsze potrafię wejść tam tajemniczymi drzwiami gdy się nudzę i najczęściej przez YT.
Sekcja zwłok ? Dziwne piosenki z kotami? Poród naturalny nad rzeką?
To tylko część dziwnych rzeczy, które odnalazłam w internecie, a wiem, że można wejść głębiej czego już  się boję.7 komentarzy:

 1. Dobrze, mieć takie miejsca, do których się wraca z przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Metamorfoza laleczki jest super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. YouTube czasem potrafi zaskoczyć podobnie jak ciemna storna internetu ;) ale warto czasem się zapuścić w nieznane klimaty!

  OdpowiedzUsuń
 4. hej dzięki ze mnie do tej pory słaby biegacz internetowy znałam you tube...zajrzę koniecznie na podane liki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kilka miejsc znam, kilka dopiero poznam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kotu robi naprawdę świetne zdjęcia! Ma talent ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Youtube i koniec internetów to coś co uwielbiam :D
  A przy okazji zapisałam sobie strony wymienione w 6 punkcie ;)

  OdpowiedzUsuń